personen met Yijing activiteiten

Onderstaande personen geven aan Yijing activiteiten voor derden te verzorgen (stand november 2017)

Frits Ben                              frits64@itjingwerkplaats.nl
Johannes Bloemsma             johannes99@hotmail.com
Frank Coolen                       fpmcoolen@tele2.nl
Bert Dalmolen                     bertdalmolen@gmail.com
Marcel Dierselhuis               marcel@betterdecisoninstitute.com
Kees Elshout                       info@healthcare-academy.nl
Natasja Gras                       info@natasjagras.nl
Gerben Hellinga                    info@gerbenhellinga.nl
Carla Hofland                     coach@co-tjing.nl 
Joop van Hulzen                 advaitvanhulzen@gmail.cominfo
Gerrit Jenniskens                gerritjenniskens@kennisvanhethart.nl
Paul Lem                            panique@kpnplanet.nl
Gerry van Lente                  info@gerryvanlente.nl
Harmen Mesker                   harmen@yjcn.nl
Herma Meulenkamp             herma.meulenkamp@concepts.nl
Frans Meulman                    tarot@live.nl
Ruud Nederveen                  contact@ruudnederveen.nl 
Hanneke van der Schoot      info@hannekevanderschoot.nl
Mart van Veen                    mail@martvanveen.com
Jaap Voigt                          j.voigt@inter.nl.net
Jelle de Vries                     www.jellegdevries.nl/taoisme-i-tjing
Nicolette Wijn                    info@nicolettedewijn.nl
Studiecentrum Pakua          info@pakua.nl
Astrid Zoutenbier               http://www.hetorakel.info/itjing-zb/nl/
https://www.mijnwebwinkel.nl/winkel/yinas/a-49888684/producten/kaartenset-zakboek-i-tjing

Reacties zijn gesloten.